Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.07.21 / Atnaujinta 2017.07.21 09:05
  L. Linkevičius pasveikino Belgijos užsienio reikalų ministrą nacionalinės dienos proga

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Belgijos Karalystės nacionalinės dienos proga pasveikino savo kolegą, Belgijos užsienio ir Europos reikalų ministrą Didier Reynders.

  Ministras pažymėjo, kad Lietuvą ir Belgiją sieja stiprūs dvišaliai ryšiai, plėtojamas bendradarbiavimas politikos, ekonomikos ir saugumo srityse. „Belgijos  indėlis į Baltijos regiono saugumo stiprinimą ir dalyvavimas NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje demonstruoja tvirtą mūsų vienybę“, – rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške.

  Belgijos nacionalinė diena - Karaliaus Leopoldo I įžengimo į sostą diena (1831) - minima liepos 21 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Lietuvos atstovybės ES ir NATO kartu su Lietuvos ambasada Belgijoje ir lietuvių bendruomene kvies miestiečius ir Belgijos tarptautinę bendruomenę kartu švęsti atkurtos Lietuvos 100-mečio jubiliejų viešose Briuselio miesto vietose bei ES institucijose.

  Atstovybių naujienos »
  34790366660_17081341e1_k.jpg

  Birželio 8 dieną Vilniuje Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus susitikime su Belgijos valstybės sekretoriumi užsienio prekybai Pieteriu De Cremu akcentuoti puikūs šalių politiniai, ekonominiai ir kultūriniai santykiai, abipusis noras juos toliau vystyti, požiūrių bendrumas daugeliu ES ir NATO klausimų. Šalių ministrų kabineto nariai taip pat aptarė ES vidaus ir užsienio, regioninio saugumo aktualijas, Lietuvos stojimo į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) pažangą.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata