Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras N. Germanas susitiko su Irako Parlamento draugystės su Lietuva grupe

Sukurta 2017.12.07 / Atnaujinta 2017.12.07 17:11
  Viceministras N. Germanas susitiko su Irako Parlamento draugystės su Lietuva grupe

  Šiandien viceministras Neris Germanas susitikime su Irako Parlamento draugystės su Lietuva grupe aptarė dvišalių santykių stiprinimo klausimus, pabrėžė tarpparlamentinių ryšių ir glaudesnio bendradarbiavimo, susisiekimo, technologijų, verslo, švietimo srityse svarbą.

  Irako parlamento narių grupė Lietuvoje lankosi gruodžio 5-8 dienomis. Vilniuje viešintys parlamentarai susitinka su Seimo nariais, Susisiekimo ir Krašto apsaugos ministerijų bei Vilniaus universiteto atstovais.

  Nuo 2017 metų vasario 6 dienos Lietuvos kariai-instruktoriai dalyvauja JAV vadovaujamos koalicijos karinėje operacijoje „Įgimtas ryžtas“. Taip pat planuojama, jog 2018–2019 metais į Iraką išvyks apie 40 Lietuvos kariuomenės pajėgų atstovų.

  Lietuvoje šiuo metu studijuoja apie 14 studentų iš Irako, daugiausiai – Klaipėdos tarptautiniame LCC universitete. Spalio 12 – lapkričio 16 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje buvo eksponuojama LCC studentės irakietės jazidės Zinos Hasan fotografijų paroda „Akimirkos iš jazidų gyvenimo Khanke stovykloje (Kurdistanas, Irakas)“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Mosulo iniciatyva.jpg

  Lietuvos nuolatinė atstovė prie UNESCO ambasadorė Irena Vaišvilaitė gruodžio 17 dieną Paryžiuje informavo Pasaulio paveldo centro direktorės pavaduotoją  Lazare Eloundou Assomo, kad Lietuva prisideda prie tarptautinės iniciatyvos, skirtos Mosulo miestui Irake atgaivinti.

  Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Naujienlaiškio prenumerata