Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

DĖMESIO!!! Atšaukiama kovo 27-28 d. konsulinė misija Tenerifėje

Sukurta 2020.03.15 / Atnaujinta 2020.03.15 16:30

Informuojame, kad atsižvelgus į Lietuvos Respublikos ir Ispanijos Karalystės Sveikatos apsaugos ministerijų rekomendacijas ir laikantis paskelbtų prevencinių priemonių, siekiant apriboti Covid-19 plitimą Ispanijoje, stabdoma registracija konsulinėms paslaugoms gauti konsulinės misijos Tenerifėje kovo 27 – 28 dienomis metu, o konsulinė misija atidedama iki prevencinių priemonių apribojimo atšaukimo.

Sekite informaciją apie naujai paskirtą konsulinės misijos Tenerifėje datą.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
pasas.jpg

Atsižvelgiant į tai, kad nuo birželio 21 d. Ispanijos Karalystėje planuojama atšaukti ypatingąją padėtį bei panaikinti asmenų judėjimo tarp provincijų apribojimus, Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje šių metų birželio 26-27 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atnaujinus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, notarinių veiksmų atlikimo, konsulinės registracijos.

Konsulinės naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata