Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kvietimas lietuvių bendruomenėms

Sukurta 2019.02.25 / Atnaujinta 2019.02.25 15:13
  Kvietimas lietuvių bendruomenėms

  Sveiki,

  Vilnius kviečia

  Šią savaitę skelbsime konkursą, skirtą užsienio valstybių mokslo ir studijų institucijos studentams, dėstytojams ar mokslo darbuotojams, planuojantiems atvykti į Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Lietuvių kalbos ir kultūros centro Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus.

  Projektas apima Rytų Partnerystės šalis (Baltarusija, Azerbaidžanas, Armėnija, Ukraina, Moldova, Gruzija), ASEM formatu bendradarbiaujančias šalis (Australija, Bangladešas, Brunėjus, Filipinai, Indija, Indonezija, Japonija, Kazachstanas, Kambodža, Kinija, Pietų Korėja, Laosas, Malaizija, Mongolija, Mianmaras, Naujoji Zelandija, Pakistanas, Rusija, Singapūras, Tailandas, Vietnamas), Lietuvos prioritetines eksporto rinkos šalis (Švedija, Vokietija, Norvegija, Suomija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Lenkija, Belgija, Danija, Nyderlandai, Latvija, Estija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis), Užsienio lietuvius, „Erasmus+“ studentus.

  Užsienio valstybių mokslo ir studijų institucijos studentai, dėstytojai ar mokslo darbuotojai, kandidatuojantys dalyvauti Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursuose, turi būti motyvuoti (pageidautinas rekomendacijos pagrįstumas), mokėti lietuvių kalbą ne aukštesniu nei C1 lygiu.

  Kandidatų pateikiami dokumentai, (išskyrus užsienio lietuvius):

  • Paraiškos forma;
  • 1 rekomendacija;
  • Patvirtinimas iš užsienio valstybės mokslo ir studijų institucijos apie studento, dėstytojo ar mokslo darbuotojo statusą.

   

  Užsienio lietuviai, pretenduojantis gauti valstybės paramą lietuvių kalbos ir kultūros kursams, turi būti krašto lietuvių bendruomenės veikėjas ir mokėti lietuvių kalbą ne aukštesniu nei C1 lygiu.

  Užsienio lietuvių pateikiami dokumentai:

  • Paraiškos forma;
  • 1 rekomendacija iš lietuvių bendruomenės arba lituanistinio švietimo įstaigos užsienyje;
  • Dokumentas, įrodantis lietuvišką asmens kilmę.

  Tikimės Jūsų bendradarbiavimo, todėl rašome Jums ir anksto ir kviečiama Jus atrinkti 3 kandidatus, pretenduojančius atvykti į Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursus Vilniuje.

  Kviečiame į Vilnių!

  Naujienlaiškio prenumerata