Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Gerbiami rinkėjai,

 

Informuojame, kad išankstinis balsavimas 2020 m. Seimo rinkimų II ture ambasadoje vyks:

spalio 20-21 d. 13.00-17.00 val.

spalio 25 d. 10:00-19:00 val.

 

Maloniai primename, kad piliečiai, norintys atvykti balsuoti į ambasadą, vis dar gali registruotis adresu: https://www.rinkejopuslapis.lt/ra-web/

Lietuviai Ispanijoje »
Gerbiami rinkėjai,
 
Spalio 11 dienos Seimo rinkimuose Lietuvos ambasadoje Ispanijoje buvo suskaičiuoti 280 rinkėjų balsai - 23 piliečiai atvyko balsuoti į ambasadą ir 257 rinkėjų biuleteniai buvo gauti paštu.
Lietuviai Ispanijoje »

Balsuojantiems paštu iš ambasados jau iškeliavo beveik 500 vokų. Norintys atvykti balsuoti į ambasadą vis dar gali registruotis adresu: https://www.rinkejopuslapis.lt/ra-web/

Pranešame, kad balsavimas LR Seimo rinkimuose ambasadoje vyks:

spalio 7-8 d. 13.00-17.00 val.

spalio 11 d.  10:00-19:00 val.

Lietuviai Ispanijoje »
f.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Pageidaujantys balsuoti Lietuvos Respublikos ambasadoje Ispanijos Karalystėje, kviečiami užsiregistruoti balsavimui per elektroninę registracijos sistemą www.rinkejopuslapis.lt.

Registracija balsuoti paštu Lietuvos Respublikos ambasadoje Ispanijos Karalystėje vyksta iki rugsėjo 25 d. 

Rinkėjai, nuolat gyvenantys užsienyje ir jau buvę įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose, turi registruotis iš naujo.

Raginame balsuoti paštu!

Daugiau informacijos galite rasti www.urm.lt/rinkimai2020

Lietuviai Ispanijoje »

Informacija apie būsimus skrydžius iš Ispanijos į Vilnių ir Rygą:

Prasidėjo bilietų pardavimas į Kidy tour organizuojamą skrydį Alikantė - Vilnius kovo 2️5 d. 03:50 vietos laiku.
Kaina: 230 EUR/asm.
Bilietų pardavimas: https://www.kidytour.lt/backhome

Kovo 25 d. 13:10 vietos laiku vyks latvių organizuojamas skrydis iš Malagos į Rygą
Bilietų užsakymas: +371 67207771 (06:00 - 24:00 Rygos laiku)
https://www.airbaltic.com/en/travel-updates

 

Lietuviai Ispanijoje »

Informuojame, kad ieškome galimybių kuo skubiau organizuoti užsakomuosius skrydžius iš Ispanijos. Tikėtina, kad jie bus vykdomi iš Valensijos ir Tenerifės. Apie skrydžių detales – vietą, datas, kainas, registracijos tvarką - informuosime atskirai. Prašome sekti informaciją ir sulaukus pakvietimo - registruotis. Skrydžių skaičius ribotas.

Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame būtų galima izoliuotis, atsižvelgiant į paskelbtą karantiną: Ispanijos Karalystėje nuo 2020-03-16, 08:00, galios 15 d., Lietuvoje nuo 2020-03-16, 00:00, galios 15 parų. Maloniai prašome sekti Ispanijos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Lietuviai Ispanijoje »

Vyksta Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Argentinoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Plintant naujajam koronavirusui (COVID-19) valstybės imasi restriktyvių apsaugos priemonių ir nutraukia tarptautinį susisiekimą. Jei šiuo metu viešite Argentinos Respublikoje ir neturite jokių galimybių grįžti į Lietuvą kitomis transporto rūšimis, prašytume pranešti Lietuvos Respublikos ambasadai Madride elektroniniu paštu [email protected] :
• Savo vardą ir pavardę, gimimo datą;
• Kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą;
• Buvimo vietą.
Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su Jumis susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.

Prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame karantino įvedimo buvimo valstybėje atveju būtų galimybė izoliuotis bei sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Informuojame, kad atsižvelgus į Lietuvos Respublikos ir Ispanijos Karalystės Sveikatos apsaugos ministerijų rekomendacijas ir laikantis paskelbtų prevencinių priemonių, siekiant apriboti Covid-19 plitimą Ispanijoje, stabdoma registracija konsulinėms paslaugoms gauti konsulinės misijos Tenerifėje kovo 27 – 28 dienomis metu, o konsulinė misija atidedama iki prevencinių priemonių apribojimo atšaukimo.

Sekite informaciją apie naujai paskirtą konsulinės misijos Tenerifėje datą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »
Dėmesio.png

Vyksta Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Ispanijoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Plintant naujajam koronavirusui (COVID-19) valstybės imasi restriktyvių apsaugos priemonių ir nutraukia tarptautinį susisiekimą. Tuo atveju, jei neturite jokių galimybių grįžti iš Ispanijos į Lietuvą kitomis transporto rūšimis, prašytume pranešti Lietuvos Respublikos konsulatui Valensijoje elektroniniu paštu [email protected]:
• Savo vardą ir pavardę, gimimo datą;
• Kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą;
• Buvimo vietą.

Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada ar konsulatas su Jumis susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.
Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »
Svarbi-info-keliaujantiems.jpg

Lietuvos Respublikos Vyriausybei nusprendus imtis griežtesnių priemonių COVID-19 situacijos suvaldymui, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja piliečiams atidėti visas keliones ir artimiausią mėnesį nevykti į užsienio valstybes. Esantiems užsienio šalyse rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Primename, kad kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt  puslapyje.

Lietuviai Ispanijoje » Įvairenybės »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata