Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBU!!! Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Ispanijoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija

Sukurta 2020.03.13 / Atnaujinta 2020.03.15 16:39
  SVARBU!!! Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Ispanijoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija

  Vyksta Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Ispanijoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

  Plintant naujajam koronavirusui (COVID-19) valstybės imasi restriktyvių apsaugos priemonių ir nutraukia tarptautinį susisiekimą. Tuo atveju, jei neturite jokių galimybių grįžti iš Ispanijos į Lietuvą kitomis transporto rūšimis, prašytume pranešti Lietuvos Respublikos konsulatui Valensijoje elektroniniu paštu [email protected]:
  • Savo vardą ir pavardę, gimimo datą;
  • Kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą;
  • Buvimo vietą.

  Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
  Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada ar konsulatas su Jumis susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.
  Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija.

  Naujienlaiškio prenumerata