Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė konkursą užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo projektams finansuoti 2016 metais

Sukurta 2015.12.11 / Atnaujinta 2015.12.11 18:07

Lituanistinės mokyklos, kitos švietimo įstaigos ar jas vienijančios organizacijos iki sausio 30 d. gali teikti paraiškas mokyklų bendradarbiavimo, mainų projektams, stovykloms organizuoti ir kitai veiklai. Kadangi liepą vyks Lietuvos moksleivių dainų šventė „Tu mums – viena“, lituanistinių mokyklų meno kolektyvai gali gauti finansinę paramą tautiniams rūbams įsigyti.

Finansinė parama taip pat bus skiriama metodinei ir mokomajai medžiagai, tautinei atributikai, mokymo ir kitoms priemonėms sukurti, išleisti, įsigyti. Parama gali būti skiriama ir šių mokyklų mokytojų kvalifikacijai tobulinti, taip pat informacinių leidinių leidybai, interneto svetainių atnaujinimui.

Užsienyje veikia daugiau nei 160 neformaliojo švietimo lituanistinių mokyklų. Jose savaitgaliais ugdoma apie 7 tūkstančiai vaikų.

Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius, lietuvių kilmės užsieniečius ir užsieniečius mokytis lietuvių kalbos, susipažinti su mūsų valstybės istorija, kultūra, dabartimi, stiprinti ir palaikyti lietuvybę.

Daugiau informacijos:

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/svietimo-ir-mokslo-ministerija-skelbia-konkursa-uzsienio-lituanistinems-mokykloms

Atkreipiame dėmesį, kad tik per šį konkursą skirstoma parama neformaliojo lituanistinio švietimo projektams.

 

Naujienlaiškio prenumerata