Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC_0331_2.jpg

Sausio 27 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su naujai paskirtu Pakistano ambasadoriumi Lietuvai Maliku Muhammadu Farooqu. Susitikime aptarti aktualūs Lietuvos ir Pakistano dvišalių santykių, saugumo ir migracijos klausimai regione, ekonominio bendradarbiavimo perspektyvos.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_0221.jpg

Sausio 26 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius susitiko su Naujosios Zelandijos ambasadore Lietuvai Alana Rose Hudson, kuri atvyko į Vilnių įteikti skiriamųjų raštų. Susitikimo metu aptarti Lietuvos ir Naujosios Zelandijos dvišaliai santykiai bei bendradarbiavimo Indijos ir Ramiojo vandenyno regione stiprinimo svarba, tarptautinės ir regiono aktualijos.

Dvišaliai santykiai »

Sausio 25 dieną Serbijos finansų ministerija, atsakinga už Europos Sąjungos (ES) Dvynių projektų koordinavimą, informavo, kad Lietuva, kartu su Lenkija ir Prancūzija, laimėjo ES Dvynių projektą Serbijoje „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir pritaikymas žemės ūkio rinkų organizavimo diegimui“.

Dvišaliai santykiai » Europos Sąjunga » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
D.JPG

Sausio 25 dieną Prahoje, Lietuvos ir Čekijos diplomatinių santykių užmezgimo 100-mečio jubiliejaus  proga, atidaryta paroda „Čekijos ir Baltijos šalių šimtmetis. 1921-2021“. Parodą inicijavo Baltijos šalių ambasados Prahoje, bendradarbiaudamos su Prahos penktojo rajono savivaldybe.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
51840287694_4d4be739c5_k.jpg

Sausio 24 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius vizito Belgijoje metu susitiko su Belgijos Užsienio reikalų komiteto pirmininke Els Van Hoof, Belgijos užsienio reikalų ministerijos Dvišalių santykių generaliniu direktoriumi Jeorenu Cooremanu ir Vakarų ir Vidurio Europos departamento direktore Danielle Haven.

Dvišaliai santykiai »
101435_570795ef090db920afdf48e20563981f.jpg

Sausio 21 dieną Lietuvos ambasadorius Rusijoje Eitvydas Bajarūnas susitiko su Rusijos Federacijos kultūros valstybės sekretore-viceministre Alla Manilova.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
DSC_9657.jpg

Sausio 19 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Sakartvelo vicepremjeru ir užsienio reikalų ministru Davidu Zalkalianiu, kuris su oficialiu vizitu lankosi Vilniuje. Susitikimo metu ministrai aptarė aktualius dvišalės ir tarptautinės darbotvarkės klausimus, saugumo situaciją Pietų Kaukazo regione ir Sakartvelo integracijos į Europos Sąjungą (ES) ir NATO klausimus.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » NATO ir tarptautinis saugumas »
DSC_9604.jpg

Sausio 19 dieną Užsienio reikalų ministerijos kvietimu Vilniuje vyko Lietuvos ir Estijos užsienio reikalų ministerijų dvišalės politinės konsultacijos, kurioms vadovavo užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius ir Estijos užsienio reikalų viceministras Mart Volmer.

Dvišaliai santykiai »
Credentials1_1.jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų (JT) biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Darius Staniulis įteikė skiriamuosius raštus JT biuro Ženevoje generalinei direktorei Tatjanai Valovajai.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Iraq.jpg

Sausio 16 dieną  užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankydamasis Bagdade, Irake, susitiko su Irako Ministru Pirmininku Mustafa Al-Khadimi‘u ir užsienio reikalų ministru Fuadu Husseinu.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

Sausio 15-17 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Irake – Bagdade ir Erbilyje. Bagdade ministras susitiks su Irako Ministru Pirmininku Mustafa Al-Khadimi‘u ir užsienio reikalų ministru Fuadu Husseinu. Kurdistano regiono sostinėje Erbilyje vyks susitikimai su regiono Ministru Pirmininku Masrouru Barzani‘u ir Kurdistano užsienio reikalų ministru Safeenu M. Dizayee‘u.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
IMG_0178-A.jpg

Sausio 14 dieną neformalaus Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikimo (Gymnich) Breste, Prancūzijoje, paraštėse, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su naująja Vokietijos užsienio reikalų ministre Annalena Baerbock. Susitikimo metu aptarti dvišaliai klausimai, svarbiausi regionui kylantys iššūkiai ir galimas bendras ES atsakas į Kinijos vykdomą ekonominį spaudimą.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
1.jpg

Sausio 12 dieną vizito Omano Sultonate, skirto politinėms konsultacijoms, metu užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas susitiko su Omano Sultonato užsienio reikalų ministru Sayyidu Badr Albusaidi ir užsienio reikalų viceministru šeichu Khalifu bin Ali bin Issa Al-Harthy. Susitikimų metu aptartas dvišalis ir daugiašalis bendradarbiavimas, šiemet minimas Lietuvos ir Omano diplomatinių santykių trisdešimtmetis, Rytų Kaimynystės ir Persijos įlankos regionų aktualijos, regioninio saugumo, migracijos bei kiti aktualūs klausimai.

Dvišaliai santykiai »
Vokietija6.jpg

Sausio 11 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Vokietijos federalinės ekonomikos ir klimato apsaugos ministerijos parlamentine valstybės sekretore Franziska Brantner.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Vokietija8.jpg

Sausio 11 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiks su Vokietijos federalinės ekonomikos ir klimato apsaugos ministerijos parlamentine valstybės sekretore Franziska Brantner.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Daugiau naujienų