Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Dėmesio. Informacija apie kovo 29 d. Teztour organizuojamą skrydį iš Tenerifės pietinio oro uosto į Vilniu per Varšuvą:

Lietuviai Ispanijoje »

Informacija apie būsimus skrydžius iš Ispanijos į Vilnių ir Rygą:

Prasidėjo bilietų pardavimas į Kidy tour organizuojamą skrydį Alikantė - Vilnius kovo 2️5 d. 03:50 vietos laiku.
Kaina: 230 EUR/asm.
Bilietų pardavimas: https://www.kidytour.lt/backhome

Kovo 25 d. 13:10 vietos laiku vyks latvių organizuojamas skrydis iš Malagos į Rygą
Bilietų užsakymas: +371 67207771 (06:00 - 24:00 Rygos laiku)
https://www.airbaltic.com/en/travel-updates

 

Lietuviai Ispanijoje »

Išvykimas iš Valensijos į Vilnių kovo 19 d. perkeliamas į 23:20 val. (vietos, Valensijos laiku)
Keleiviams, įsigijusiems bilietus į rytinį kovo 19 d. skrydį, kelionių operatorius Kidy Tour atsiųs atnaujintus skrydžio bilietus ir papildomą informaciją.

Vietų lėktuve dar yra, norinčius grįžti kviečiame susisiekti:

https://www.kidytour.lt/backhome

Dėl užklausimų prašome kreiptis:
Jolita +370 5 207 8070, [email protected] .
Kristina +370 639 44095, [email protected] .

Lietuviai Ispanijoje »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti iš Ispanijos ir Argentinos į Lietuvą registracija baigta 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos »

Ketvirtadienį (kovo 19 d.) Kidy Tour organizuoja užsakomąjį skrydį Valensija - Vilnius, aviakompanijos Avion Express lėktuvu su 220 vietų.
Kaina: 295 EUR/asm.
Preliminarūs skrydžių laikai: ketvirtadienį, kovo 19 d. 10:20 val. ir 19:20 val.
Norinčius ketvirtadienį grįžti iš Valensijos į Lietuvą prašome kuo skubiau susisiekti:
Jolita +370 5 207 8070, [email protected]
Kristina +370 639 44095, [email protected]

UAB  „Kidy Tour“ rekvizitai:
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 21A, Vilnius, LT-02189, Lietuva
Įmonės kodas: 304147043
PVM kodas: LT100009854012
Luminor bankas: LT404010051003597406K

Lietuviai Ispanijoje »

Numatomi du užsakomieji skrydžiai Tenerifė - Vilnius

trečiadienį, kovo 18 d. 12:35 val. (170 vietų lektuve). Kaina: 500 EUR/asm.

Registracija neužilgo prasidės Teztour puslapyje  https://www.teztour.lt/

 

Lietuviai Ispanijoje »

Informuojame, kad ieškome galimybių kuo skubiau organizuoti užsakomuosius skrydžius iš Ispanijos. Tikėtina, kad jie bus vykdomi iš Valensijos ir Tenerifės. Apie skrydžių detales – vietą, datas, kainas, registracijos tvarką - informuosime atskirai. Prašome sekti informaciją ir sulaukus pakvietimo - registruotis. Skrydžių skaičius ribotas.

Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame būtų galima izoliuotis, atsižvelgiant į paskelbtą karantiną: Ispanijos Karalystėje nuo 2020-03-16, 08:00, galios 15 d., Lietuvoje nuo 2020-03-16, 00:00, galios 15 parų. Maloniai prašome sekti Ispanijos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Lietuviai Ispanijoje »

Vyksta Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Argentinoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Plintant naujajam koronavirusui (COVID-19) valstybės imasi restriktyvių apsaugos priemonių ir nutraukia tarptautinį susisiekimą. Jei šiuo metu viešite Argentinos Respublikoje ir neturite jokių galimybių grįžti į Lietuvą kitomis transporto rūšimis, prašytume pranešti Lietuvos Respublikos ambasadai Madride elektroniniu paštu [email protected] :
• Savo vardą ir pavardę, gimimo datą;
• Kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą;
• Buvimo vietą.
Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su Jumis susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.

Prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame karantino įvedimo buvimo valstybėje atveju būtų galimybė izoliuotis bei sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Informuojame, kad atsižvelgus į Lietuvos Respublikos ir Ispanijos Karalystės Sveikatos apsaugos ministerijų rekomendacijas ir laikantis paskelbtų prevencinių priemonių, siekiant apriboti Covid-19 plitimą Ispanijoje, stabdoma registracija konsulinėms paslaugoms gauti konsulinės misijos Tenerifėje kovo 27 – 28 dienomis metu, o konsulinė misija atidedama iki prevencinių priemonių apribojimo atšaukimo.

Sekite informaciją apie naujai paskirtą konsulinės misijos Tenerifėje datą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »
Dėmesio.png

Vyksta Lietuvos Respublikos piliečių, viešinčių Ispanijoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Plintant naujajam koronavirusui (COVID-19) valstybės imasi restriktyvių apsaugos priemonių ir nutraukia tarptautinį susisiekimą. Tuo atveju, jei neturite jokių galimybių grįžti iš Ispanijos į Lietuvą kitomis transporto rūšimis, prašytume pranešti Lietuvos Respublikos konsulatui Valensijoje elektroniniu paštu [email protected]:
• Savo vardą ir pavardę, gimimo datą;
• Kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą;
• Buvimo vietą.

Registracija bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada ar konsulatas su Jumis susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.
Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »
Svarbi-info-keliaujantiems.jpg

Lietuvos Respublikos Vyriausybei nusprendus imtis griežtesnių priemonių COVID-19 situacijos suvaldymui, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja piliečiams atidėti visas keliones ir artimiausią mėnesį nevykti į užsienio valstybes. Esantiems užsienio šalyse rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Primename, kad kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt  puslapyje.

Lietuviai Ispanijoje » Įvairenybės »

Informuojame, kad atsižvelgus į Lietuvos Respublikos ir Ispanijos Karalystės Sveikatos apsaugos ministerijų rekomendacijas ir laikantis paskelbtų prevencinių priemonių, siekiant apriboti Covid-19 plitimą Ispanijoje, buvo priimtas sprendimas dėl renginio, skirto Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio paminėjimui Santiago de Compostela mieste kovo 14-16 d. ir žygio Santjago keliu perkėlimo į kitą datą, apie kurią informuosime atskiru pranešimu.

Konsulinės naujienos »

 

Dėmesio! Nuo kovo 13 d. ambasadoje teikiama tik skubi konsulinė pagalba. Piliečių priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

Ispanijoje keliaujančius LR piliečius kviečiame registruotis puslapyje http://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma  arba #KeliaukSaugiai programėlėje

Konsulinės naujienos »
2020-02-29 RECEPCIÓN CONSULADO DE LITUANIA (47).JPG

Vasario 29 dieną Albasetėje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Tą dieną buvo švenčiamas ir LR garbės konsulato Castilla-La Mancha regione įkūrimo 10-ies metų jubiliejus. Renginyje dalyvavusi ambasadorė Skaistė Aniulienė pasveikino Lietuvos Respublikos garbės konsulą Andrés Fornés Redondo ir įteikė jam LR užsienio reikalų ministro sveikinimą ir padėką už jo aktyvią veiklą prisidedant prie dvišalių verslo ir kultūros projektų įgyvendinimo.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Informacija dėl koronaviruso Įkelta2020.02.25

Informuojame, kad 2020 m. vasario 24 d. pietinėje Tenerifės dalyje esančiame viešbutyje „H10 Costa Adeje Palace“ buvo aktyvuotas koronaviruso protokolas. Nustačius koronaviruso atvejį, minėtame viešbutyje paskelbtas karantinas. LR ambasada Madride aiškinasi ar viešbutyje„H10 Costa Adeje Palace“  yra apsistojusių lietuvių. Prašome mūsų tautiečius artimiausiu metu susilaikyti nuo vykimo į pietinėje Tenerifės salos dalyje esantį Adeche (Adeje) miestą ir jo apylinkes.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata