Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ispanijoje, Kanarų saloje Tenerifėje atidaryta S. Paukščio fotografijų paroda „Vilniaus vaizdai“

Sukurta 2020.02.14 / Atnaujinta 2020.02.14 16:04

Vasario 14 dieną Tenerifėje, Adeje miesto savivaldybėje Lietuvos ambasados Ispanijoje ir lietuvių bendruomenės Tenerifėje iniciatyva buvo atidaryta Lietuvos modernios fotografijos atstovo Sauliaus Paukščio fotografijų paroda „Vilniaus vaizdai“.

Parodos atidaryme Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimo proga Lietuvos garbės konsulas Carlos Alberto Lorenzo pristatė parodos autoriaus Vilniaus miesto architektūros vaizdus, atspaustus naudojant išskirtinę, XIX amžiuje patentuotą Van Dyke Brown fotografinę technologiją.

Garbės konsulas susirinkusius svečius pakvietė ne tik pasigrožėti Vilniaus nuotraukomis, bet ir atvykti į Lietuvos sostinę bei savo akimis išvysti šio miesto grožį.

Renginyje dalyvavo ir parodos dalyvius pasveikino Adeje savivaldybės patarėja ekonominio vystymosi ir pilietinio bendradarbiavimo klausimais Raquel Rodríguez Alonso, patarėjas protokolo ir viešųjų ryšių klausimais Isidoro Meneses Pérez bei kiti svečiai, aktorė ir rašytoja iš Lietuvos Nijolė Narmontaitė, lektorius, jachtos kapitonas, tūkstantmečio Odisėjos bendraautorius, knygos “Gyvenimas audroje” autorius Paulius Kovas bei lietuvių bendruomenės nariai.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha