Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rengiama konsulinė misija į Argentinos sostinę Buenos Aires

Sukurta 2021.01.25 / Atnaujinta 2021.01.25 16:55

Atsižvelgiant į itin išaugusį konsulinių paslaugų poreikį Argentinoje, 2021 m. kovo 1-3 dienomis  rengiama konsulinė misija į Buenos Aires.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos minėtomis dienomis nuo 9:00 iki 13:00 ir  nuo 14:30 iki 18:00 Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato patalpose adresu: Av. Paseo Colón 275, piso 11, Buenos Aires.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

Išankstinė registracija yra būtina.  Šiuo tikslu prašome kreiptis el. paštu [email protected]. Registruojantis el. paštu, prašome nurodyti savo pilną vardą(-us) ir pavardę(-es), Lietuvos Respublikos piliečio asmens kodą, o jei jo nežinote – gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir pageidaujamą konsulinę paslaugą. Vienos šeimos narių prašome kreiptis vienu e-laišku, jame išvardijant visus atvyksiančius šeimos narius ir visas jiems reikalingas konsulines paslaugas.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.

Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinio mokesčio sumą, kurią reikės pervesti į Ambasados bako sąskaitą:

Gavėjo bankas – BBVA (BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA)
Sąskaita: ES2201824031210291507248
Banko BIC/SWIFT kodas: BBVAESMMXXX.

Mokėjimus galima atlikti ir PayPal atsiskaitymų platformoje - joje ambasados sąskaita susieta su ambasados e-paštu [email protected].

Priėmimo metu bus griežtai laikomasi vietos valdžios dėl COVID-19 nustatytų apribojimų ir taisyklių. Asmenys bus priimami tik jiems paskirtu registracijos laiku, be lydinčių asmenų. Viso priėmimo metu privalu dėvėti kaukes. Asmenys, turintys COVID-19 simptomų, nebus priimami.

Dėmesio! Misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu.

Naujienlaiškio prenumerata